Montér vzduchotechniky a klimatizace

Náplň práce:

- Provádění montáží v oboru TZB (klimatizace,vzduchotechnika) po celé ČR.

Požadujeme:

- Úplné střední odborné vzdělání, případně vyučen v oboru

- Minimálně 3 roky na odborné pozici v TZB

- Vyhláška č. 50/1978 Sb. Podmínkou

- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Svářecí průkaz ZG 1 výhodou

- Oprávnění k nakládání s chladivy dle zák.č.483/2008 o ochraně ovzduší

- Znalosti stavebních a technických výkresů

- Samostatnost,komunikativnost,reprezentace společnosti

- Časová flexibilita

Nabízíme:

- Práci v perspektivním rozvíjejícím se oboru

- Odborná školení a další vzdělání v oboru TZB

- Mobilní telefon

- Nadprůměrné finanční ohodnocení

- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou

Servisní technik TZB

- Zajištění servisních prací v oboru TZB na základě smluv a objednávek naší společnosti po celé České Republice

Požadujeme:

- Úplné střední vzdělání

- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou

- Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

- Zkušenosti v servisní činnosti TZB

- Znalosti NJ nebo AJ jazyka výhodou

Nabízíme:

- Služební automobil,notebook,mobilní telefon

- Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Dokumenty ke stažení

KLIMIZOL s. r. o.

  • Jindrova 172/24
  • Hradec Králové
  • PSČ 503 01